Šaudymas iš lanko

  • Olympic sport

  • Team sport

  • Individual sport

Aprašymas

Privalumai vaikams

Lavina kantrybę

Pagerina pasitikėjimą savimi

Padeda suprasti saugumo svarbą

Kaip įgyti sugebėjimai prisideda prie smurto ir atskirties problemų sprendimo

Šaudymas iš lanko yra ypač naudingas jaunuoliams, nes moko juos kantrybės. Norint pasiekti gerų rezultatų, reikalingas aukštas praktikos lygis, o šis lygis nepasiekiamas be kantrybės ir pasišventimo. Šaudymas iš lanko taip pat moko būti atsakingais.

Trumpas aprašymas

Sporto šaka - šaudymas į taikinius strėlėmis iš lanko. Lankai yra olimpiniai, skriemuliniai, paprastieji ir tradiciniai. Varžybos - individualiosios, komandinės ir mišrių porų - yra dviejų etapų: kvalifikacinės ir atkrentamosios. Kvalifikacinių varžybų pagr. pratimai: lauke - FITA Round, 70 m Round ir 50 m Round; patalpose - 25 m Round ir 18 m Round; miške - Field Round; atkrintamųjų varžybų pagr. pratimai: Olympic Round (70 m), Compound Match Round (50 m).

Šaudymui lauke ir patalpose naudojami taikiniai, turintys 10 spalvotų koncentrinių apskritimų, sunumeruotų nuo 1 (išorinis, didžiausias) iki 10 (vidinis, mažiausias). 10 ir 9 geltoni, 8 ir 7 raudoni, 6 ir 5 mėlyni, 4 ir 3 juodi, 2 ir 1 balti; taikiniai: 40 cm skersmens (šaudant iš 18 m nuotolio), 60 cm (iš 25 m nuotolio), 80 cm (iš 50, 40, 30 m nuotolio), 122 cm (iš 90, 70, 60, 50 m nuotolio). Daugiausia taškų skiriama pataikius į 10 (centrinį) apskritimą; pataikius į liniją, laikoma, kad pataikyta į mažesnį apskritimą.

Miške šaudoma iš 5-60 m atstumo į kalną ir į nuokalnę, įv. pozicijomis (todėl lankininkas turi suvokti gravitacijos dėsnių įtaką strėlės judėjimo trajektorijai), taikiniai turi 6 apskritimus (1, 2, 3, 4, 5 ir 6) ir yra nuo 20 iki 80 cm skersmens.

Naujas blokas
Blokas apie
Blokas apie
Straipsnių sąrašas
Straipsnių sąrašas
Titulinio CTA
Titulinio CTA
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Galerijos sąrašas
Galerijos sąrašas
Galerija
Galerija
Galerijos blokas
Galerijos blokas
Žemėlapis
Žemėlapis
Projekto partneriai
Projekto partneriai
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą