Karate

  • Olympic sport

  • Individual sport

Aprašymas

Privalumai vaikams

Skatinamas pasitikėjimas savimi

Didinama koncentracija

Skatinama drausmė ir pagarba

Gerinama agresijos kontrolė

Kaip įgyti sugebėjimai prisideda prie smurto ir atskirties problemų sprendimo

Sėkmė priklauso nuo asmeninių pastangų. Jei nori laimėti, negali pasikliauti kitais. Jei pralaimimos varžybos, sportininkai negali kaltinti nieko kito dėl nesėkmės. Tai moko vaikus būti atsakingais už savo veiksmus ir sprendimus.

Vaikai mokomi gerbti savo jėgą, todėl jie taip pat pradeda jausti panieką patyčioms.

Trumpas aprašymas

Kiokušinkai karatė (kyokushinkai karate, jap. kyoku - pirminė, absoliuti, shin - tiesa, tikrovė, kai - bendruomenė, sąjunga, t. y. Absoliučios tiesos bendruomenė, karate - beginklė, tuščia ranka), vienas stipriausių pasaulyje visiško kontakto karatė stilius, turintis išskirtinę fizinio ir dvasinio tobulėjimo bei veiksmingą kovos sistemą. Sistemos tikslas - savo silpnybių, baimės ir kitų žemosios prigimties įpročių nugalėjimas, išgryninimas to, kas yra tikra ir amžina. Karatė ugdo jėgą, ištvermę, pasitikėjimą savimi, grūdina dvasią, sportuojantieji visą laiką siekia visiškos savikontrolės visose gyvenimo situacijose. Varžybos turi 3 pagr. dalis: kumitė - kova su realiu priešininku specialioje aikštelėje ant minimalaus pakloto (tatamio; kova vyksta pagal visiško kontakto taisykles, varžovai nedėvi jokių rankų ar kojų apsaugų), kata - kova su šešėliu, sudėtingų smūgių ir blokų derinių demonstravimas, tamešivani - įv. daiktų (lentelių, plytų, ledo luitų ir kita) laužymo ir skaldymo technika.

Nacionaliniai ir Europos čempionatai vyksta kasmet, Pasaulio taurės varžybos (yra sv. kategorijos) ir čempionatai (absoliučioji sv. kategorija) - kas 4 metai. Varžybos skirstomos į vyrų ir moterų pogrupius pagal sv. kategorijas ir amžiaus grupes (vaikų iki 14 m., jaunučių - 14-16 m., jaunių - 16-18 m, suaugusiųjų - > 18 m.). Varžybose ribojami smūgiai rankomis į galvą, draudžiama smūgiuoti į tarpkojį, sąnarius (vaikai ir jaunučiai dėvi apsaugines liemenes, blauzdų ir rankų apsaugas, bandažus - lytinių organų apsaugas, šalmus, jauniai - šalmus, blauzdų apsaugas, bandažus ir merginos - krūtinės apsaugas, suaugusieji - bandažus ir moterys - krūtinės apsaugas).

Meistriškumo (rangų) lygių sistema nuo kiu (yra 10, juos rodo atitinkamos spalvos diržas arba juostelė) iki dano. Perkopus visus kiu gaunamas pirmasis danas (jų yra 10); jį simbolizuoja juodas diržas ir viena auksinė juostelė.

Naujas blokas
Blokas apie
Blokas apie
Straipsnių sąrašas
Straipsnių sąrašas
Titulinio CTA
Titulinio CTA
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Galerijos sąrašas
Galerijos sąrašas
Galerija
Galerija
Galerijos blokas
Galerijos blokas
Žemėlapis
Žemėlapis
Projekto partneriai
Projekto partneriai
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą