Naujienos

On May 28, Project Partners from the Faculty of Kinesiology at the University of Split-KIFST (Croatia) has officialy finished pilot training.

Plačiau

On April 17, LSU Associate Professor Ilona Tilindienė participated in the program "The Window to World Science" on radio stations "Pūkas" and "Pūkas-2".

Plačiau

Lietuvos sporto universitetas, bendradarbiaudamas su Lietuvos sporto federacijų sąjunga ir užsienio partneriais, kviečia į Erasmus+ Sportas programos projekto „Sportas prieš smurtą ir atskirtį“ (Sport against violence and exclusion / SAVE) mokymų ciklą, skirtą sporto trenerių bei kūno kultūros mokytojų, dirbančių su 6–14 m. vaikais, smurto ir socialinės atskirties apraiškų mažinimo kompetencijoms ugdyti.

Plačiau

Balandžio 2-3 d. Palerme (Italijoje) vyko Lietuvos sporto universiteto koordinuojamo Erasmus+ Sportas programos projekto “Sport against Violence and Exclusion / SAVE” (Nr. 590711-EPP-1-2017-1-LT-SPO-SCP) partnerių trečiasis susitikimas, kurį organizavo Palermo universitetas. Susitikimo metu buvo pristatytas SAVE projekto internetinis puslapis, nuotolinio mokymosi programa Moodle, aptartos būsimų sporto renginių, mokymų ir jų vykdymo gairės bei pateikta projekto kokybės valdymo ataskaita, aptarti tolimesni darbai.

Plačiau

Per susitikimą buvo aptariamos jau įvykdytos projekto veiklos: esamos situacijos projekto partnerių šalyse bei poreikių įvertinimas; rezultatai, gauti bendraujant su tikslinėmis projekto grupėmis, siekiant išsiaiškinti turimas ir reikalingas trenerių kompetencija, padedančias mažinti smurtą bei atskirtį sporte; pristatytas SAVE projekto tinklalapio bei nuotolinės mokymo platformos dizainas. Kad projektas ir toliau būtų sėkmingai įgyvendinamas, šio susitikimo dalyviai ne tik apibendrino veiklos rezultatus, bet ir pasiskirstė tolesnius darbus.

Plačiau

Tikslinės grupės tikslas - surinkti svarbią informaciją apie dabartinę smurto ir atskirties situaciją trenerių aplinkoje ir kaip tai galima sumažinti pasitelkiant sportą. Surinkta informacija bus panaudota treneriams skirtos bandomosios mokymo programos kūrimui, kuri skirta smurto ir atskirties sporte prevencijai. Žemiau pateikiamos akimirkos iš partnerių institucijų organizuojamų tikslinių grupių.

Plačiau

Vasario 8—9 d. vyko LSU koordinuojamo projekto „Sportas prieš smurtą ir atskirtį / SAVE“ partnerių susitikimas (590711-EPP-1-2017-1-LT-SPO-SCP). Projekte partnerio teisėmis dalyvauja Sarajevo universitetas (Bosnija ir Hercegovina), Splito universiteto Kineziologijos fakultetas (Kroatija), Palermo universitetas (Italija), Novi Sado universitetas (Serbija), Lietuvos sporto federacijų sąjunga (Lietuva), WUS (World University Service, Austrija), DEFOIN (Career Development and Integration, Ispanija) ir CESIE (European Centre for Studies and Initiatives, Italija).

Plačiau